Burlövs kommun

Pedagogisk personal

 

Kristoffer af Forselles

Lärare (SFI)

e-post: kristoffer.afforselles@burlov.se

tfn:


Frida Aspe

Lärare (SFI)

e-post: frida.aspe@burlov.se
tfn: 0730-57 35 49


Jonna Böhler

Lärare (SFI)

e-post: jonna.bohler@burlov.se

tfn: 0738-40 93 45


Maria Cwenar

Lärare (SFI)

e-post: maria.cwenar@burlov.se

tfn: 0738-40 02 92


Linn Eriksson

Lärare (SFI)

e-post: linn.eriksson@burlov.se

tfn: 0730-50 77 63

 

Deirdre Gillespie

Lärare (SFI)

epost: deirdre.gillespie@burlov.se

tfn: 070-216 19 27


Angela Henriksson
Lärare (Svenska, Svenska som andraspråk, Historia, Religion)

e-post: angela.henriksson@burlov.se

tfn: 0738-40 05 24


Runa Jensen
Lärare (Matematik)

e-post: runa.jensen@burlov.se

tfn: 0738-40 06 92


Victor Johansson

Lärare (Engelska)

epost: victor.johansson@burlov.se

tfn: 0738-40 09 88


Boel Jonasson
Lärare (Datorkurser, Naturkunskap, Kemi)

epost: boel.jonasson@burlov.se

tfn: 0709-63 93 81


Charlotta Landot

Lärare (Svenska och SFI)

e-post: charlotta.landot@burlov.se

tfn: 0738-40 22 06


Anastasia Lapouridou

Lärare (SFI)

e-post: anastasia.lapouridou@burlov.se

tfn: 0738-40 13 58


Louise Lindow

Lärare (SFI)

e-post: lousie.lindow@burlov.se

tfn: 0738-06 46 06


Marlene Lövgren

Lärare (SFI)

e-post: marlene.lovgren@burlov.se

tfn: 0738-40 07 36


Daniela Mattsson

Lärare (Matematik)

e-post: daniela.mattsson@burlov.se

tfn: 0738-40 07 59


Susanne Nilsson

Lärare (SFI)

e-post: susanne.nilsson@burlov.se

tfn: 0730-92 09 63


Fredrik Nyman
Lärare (Datorkurser, Samhällskunskap, Gymnasiearbetet, Studiekompetens, IT-ansvarig)

e-post: fredrik.nyman@burlov.se

tfn: 0709-63 93 42


Maria Olsson
Lärare (Svenska, Svenska som andraspråk)

e-post: maria.olsson@burlov.se

tfn: 0738-40 08 26

Anna Palm

Lärare (SFI)

e-post: Anna.Palm@burlov.se

tfn: 0738-40 08 38


Robinn Sander

Lärare (Lärvux)

epost: robinn.sander@burlov.se

tfn: 0738-40 13 39


Pernilla Steén Zetterlind
Lärare (SFI)
e-post: pernilla.zetterlind@burlov.se

tfn: 0738-40 14 63


Karl Steen
Lärare (Engelska, Svenska, Svenska som andraspråk)
e-post: karl.steen@burlov.se

tfn: 0738-40 14 88


Thérèse Stringer
Lärare (SFI)
e-post: therese.stringer@burlov.se

tfn: 0738-40 14 93


Gertie Stålhammar
Lärare (SFI)
e-post: gertie.stalhammar@burlov.se

tfn: 0738-40 13 50

 

Nicklas Wallén

Lärare (SFI)

e-post: nicklas.wallen@burlov.se

tfn: 070-237 42 72

Kontakta oss

Komvux expedition

040-625 65 32

040-625 65 33

Studievägledare

040-625 65 38

040-625 65 39


Öppet: må-tor 08.00-16.00, fredag 08.00-12.00
E-post: komvux@burlov.se

Post: Box 43, 232 21 Arlöv

Besök: Lundavägen 26 i Arlöv


Följ oss på Facebook Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.!

Senast uppdaterad:

Utbildning & barnomsorg