Burlövs kommun

Pedagogisk personal

Frida Aspe

Lärare (SFI)

e-post: frida.aspe@burlov.se
tfn: 040-625 62 42


Maria Cwenar

Lärare (SFI)

e-post: maria.cwenar@burlov.se

tfn: 040-625 65 31


Liv Ekelund

Lärare (SFI)

e-post: liv.ekelund@burlov.se

tfn: 040-625 65 31

 

Angela Henriksson
Lärare (Svenska, Svenska som andraspråk, Historia, Religion)

e-post: angela.henriksson@burlov.se 

tfn: 040-625 61 94


Runa Jensen
Lärare (Matematik)

e-post: runa.jensen@burlov.se

tfn: 040-625 62 87

Boel Jonasson
Lärare (Datorkurser, Naturkunskap, Kemi)

epost: boel.jonasson@burlov.se 

tfn: 040-625 62 87


Christina Lundh

Lärare (Särvux)

epost: Christina.Lundh@burlov.se

tfn: 040-625 65 74


Marlene Lövgren

Lärare (SFI)

e-post: marlene.lovgren@burlov.se

tfn: 040-625 62 42


Daniela Mattsson

Lärare (Matematik)

e-post: daniela.mattsson@burlov.se

tfn: 040-625 61 94


Fredrik Nyman
Lärare (Datorkurser, Samhällskunskap, Särvux, IT-ansvarig)

e-post: fredrik.nyman@burlov.se 

tfn: 040-625 63 04


Maria Olsson
Lärare (SFI, Arbetslagsledare)

e-post: maria.olsson@burlov.se 

tfn: 040-625 61 94

Anna Palm

Lärare (SFI)

e-post: Anna.Palm@burlov.se

tfn: 040-625 63 04


Charlotte Sandén
Lärare (Engelska, Religion, Arbetslagsledare)
e-post: charlotte.sanden@burlov.se

tfn: 040-625 65 36


Pernilla Steén Zetterlind
Lärare (SFI)
e-post: pernilla.zetterlind@burlov.se

tfn: 040-625 62 52


Karl Steen
Lärare (Engelska, Svenska, Svenska som andraspråk)
e-post: karl.steen@burlov.se

tfn: 040-625 65 36


Thérèse Stringer
Lärare (SFI)
e-post: therese.stringer@burlov.se

tfn: 040- 625 62 42
mobil: 073-963 85 55


Gertie Stålhammar
Lärare (SFI)
e-post: gertie.stalhammar@burlov.se

tfn: 040-625 63 04


Viktoria Åkerlund

Lärare (SFI)

e-post: Viktoria.Akerlund@burlov.se

tfn: 040-625 62 52


Anastasia Lapouridou

Lärare (SFI, Engelska)

e-post: anastasia.lapouridou@burlov.se

tfn: 040-625 63 04



Kontakta oss

Medborgar­service - den enkla vägen till Burlövs kommun!

Kontakta oss

Telefon 040-625 60 00
Skriv till oss via webbformulär »öppnas i nytt fönster

Öppettider

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Fler kontaktuppgifter »

Senast uppdaterad:
2019-03-21

Utbildning & barnomsorg