Burlövs kommun

Kontakta oss

Jim Broström - kulturskolechef
040-625 63 72                                                                             

jim.brostrom@burlov.se

 

Jonna Salomonsson - arbetslagsledare, solosång, kör                                 

0709-63 91 28
jonna.salomonsson@burlov.se


Caroline Arlestål - teater                                                                               

caroline.arlestal@burlov.se


Niklas Bennerholm - slagverk, tjl
0709-63 90 02
niklas.bennerholm@burlov.se

 

Annika Gustafsson - piano

0709-63 91 23

annika.gustafsson@burlov.se

 

Kristina Helgesen - kulturpedagog i förskolan/förskoleklass, barnkör

0709-63 91 22

kristina.helgesen@burlov.se

 

Daniel Johansson - slagverk, vik
0709-63 90 02

daniel.johansson@burlov.se

 

Magnus Karlsson - gitarr, elgitarr, elbas, musikproduktion, tjl
0709-63 91 24
magnus.karlsson@burlov.se


Ylva Knutas - tvärflöjt
0709-63 91 31
ylva.knutas2@burlov.se


Britt-Marie Lavröd - blockflöjt, piano
0709-63 91 26
britt-marie.lavrod@burlov.se


Andreas Mars - klarinett, saxofon, blåsorkestern "Burlövsblåset"
0709-63 91 27

andreas.mars@burlov.se


Karin Sandén Bergh - cello, piano, stråkorkestern "Stråkfilurerna"
0709-63 91 29
karin.berg@burlov.se


Lisa Tanttu - bild och form, animation, serieteckning
0729-89 15 19
lisa.tanttu@burlov.se


Marie Sehlin - kulturpedagog i förskolan/förskoleklass, barnkör
0729-83 92 47
marie.selin@burlov.se


Daniel Vistam - trumpet, trombon, valthorn, tuba, blåsorkestern "Next Generation"
daniel.vistam@gmail.com

 

Marcus Wiberg - gitarr, elgitarr, elbas, musikproduktion, vik
0709-63 91 24

marcus.wiberg@burlov.se


Petra Ziegler - Dans
0709-63 90 01
petra.ziegler@burlov.se


Anna Åkerlund - kör, fiol, stråkorkestern "Stråkfilurerna", barnkör
0709-63 91 30
anna.akerlund@burlov.se

Kontakta oss

Medborgar­service - den enkla vägen till Burlövs kommun!

Kontakta oss

Telefon 040-625 60 00
Skriv till oss via webbformulär »öppnas i nytt fönster

Öppettider

Måndag – fredag 08.00 – 16.30

Fler kontaktuppgifter »

Senast uppdaterad:
2019-08-27

Utbildning & barnomsorg